1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Стартував фотоконкурс до I Європейських ігор

    Стартував фотоконкурс до I Європейських ігор

  • З 1.06 по 07.06.2012 року в МДЦ «Артек» проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    З 1.06 по 07.06.2012 року в МДЦ «Артек» проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масовог

Стартував фотоконкурс до I Європейських ігор

4 березня Європейська Олімпійська родина відзначатиме 100 днів до старту історичних змагань континенту – I Європейських ігор, які проходитимуть з 12 по 28 червня 2015 року в Баку (Азербайджан).

Національний олімпійський комітет України у своїх групах в соціальних мережах:

http://vk.com/olympicua,http://www.facebook.com/olympicua запустив конкурс фотографій, участь у якому можуть взяти всі бажаючі.

Для цього потрібно сфотографуватись з логотипом І Європейських ігор (лого можна роздрукувати, намалювати, сфотографуватися з зображенням логотипу на будь-яких предметах чи на екрані електронних гаджетів), завантажити фото у групах під відповідним постом.

Детальніше...

З 1.06 по 07.06.2012 року в МДЦ «Артек» проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

З 1.06 по 07.06.2012 року в МДЦ «Артек» проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», в якому прийняла участь Житомирська область, а саме команда ЗОШ №17, переможниця обласного етапу вищезгаданого заходу.

Детальніше...
Previous
Наступна

З 1.06 по 07.06.2012 року в МДЦ «Артек» проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

PDFДрукe-mail

З 1.06 по 07.06.2012 року в МДЦ «Артек» проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», в якому прийняла участь Житомирська область, а саме команда ЗОШ №17, переможниця обласного етапу вищезгаданого заходу. На відкритті змагань до учасників та гостей заходу звернувся Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафович Сафіуллін, який побажав перемог та натхнення юним спортсменам. Також  учасників заходу привітали переможці та призери Олімпійських ігор, які побажали гідно виступити на змаганнях та в майбутньому стати у ряди олімпійців.  В заході прийняли участь усі області України, наші житомиряни змагалися у наступних видах заходу, а саме: у вікторині, естафеті, артболу та презентації команди, де наші «юні лелеченята» виступили гідно, стабільно займаючи «золоту серединку» серед 27 команд.

 

 

Новини