У Житомирі вп’яте проведуть волейбольний турнір пам’яті Г. В. Ніколайчука

Житомирянка Юлія Єлістратова виборола бронзу на етапі Кубка Світу

•

Чемпіонат України з триатлону стартував у Житомирі

•

У Житомирі триває чемпіонат ЗСУ з рукопашного бою, який цьогоріч присвячений пам’яті Героя України Тараса Сенюка

У Житомирі на базі спортивного комплексу «Динамо» 16 травня стартував чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою. Загалом у ньому беруть участь 104 спортсмени-військовослужбовці.

Детальніше...

19 – 20 травня у спортзалі Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету триватиме V Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті відомого тренера Г. В. Ніколайчука.

Кадидат на участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла бронзу на етапі Кубка Світу в Хуатулько (Мексиці), який відбувся 7 травня 2016 року.

Чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, клубів та серед ОШВСМ триватиме 22 – 24 квітня у Житомирі.

Житомирські самбістки Лідія Ващенко та Катерина Хомяк вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи в Франції

Житомирянки Лідія Ващенко та Катерина Хомяк нещодавно повернулися з чемпіонату Європи з боротьби само серед молоді, де виступили в складі збірної команди України. Змагання тривали 7 – 10 квітня в Тулузі (Франція), а їхніми учасниками стали понад 300 спортсменів.

Previous
Наступна

PDFДрукe-mail

За результатами поєдинків, ІІ місце у ваговій категорії 52 кг посіла вихованка ДЮСШ «Динамовець» Лідія Ващенко (тренери – Сергій Дмитренко, Аліна Соколовська), ІІІ місце у ваговій категорії 65 кг посіла вихованка ДЮСШ № 2 м. Житомира Катерина Хомяк (тренер – Вадим Голуб).

За словами Лідії Ващенко, складним був перший поєдинок, в якому суперницею нашої самбістки стала спортсменка з Молдови. Тим не менше Ліда поборола хвилювання і перемогла конкурентку з рахунком 1:0. Другий поєдинок за вихід у фінал був з іспанкою і тривав усього 45 секунд, який закінчився з рахунком 8:0 на користь житомирянки. Третю зустріч із росіянкою наша спортсменка програла.

«Щоб досягнути результатів, необхідно увесь час працювати, наполегливо тренуватися, – ділиться Лідія Ващенко. – Опанувати себе, подолати хвилювання мені допомагає тренер Аліна Анатоліївна. Також вона розповідає, на які моменти варто звернути увагу під час бою з тою чи іншою суперницею».

На думку старшого тренера відділення дзюдо ДЮСШ «Динамовець» Сергія Дмитренка, Лідія Ващенко ще покаже себе.

«Якби перед поїздкою мені сказали, що Ліда буде другою, я був би найщасливішою людиною, – зізнається Сергій Дмитренко. – Думаю, що її результат врахують в федерації та міністерстві, і вона, щоправда поки не знаю, за які кошти, поїде в Румунію, де в жовтні 2016 року відбудеться Чемпіонат світу. Думаю, їй вдасться потрапити до трійки призерів, адже Європа – це «кістяк», а 90 % призерів на чемпіонаті Європи перемагають на Чемпіонаті світу».

Супроводжувала на змагання срібну призерку тренер-викладач відділення дзюдо ДЮСШ «Динамовець» Аліна Соколовська. За її словами, щоб завжди бути в формі і мати шанси на перемогу спортсмену необхідно добре виспатися, поїсти і правильно себе налаштувати.

«Дуже складною, на мою думку, для спортсменів була дорога, яка тривала три доби. Спортсмени приїхали стомленими і виснаженими, а наступного дня вже мала бути боротьба, – розповідає Аліна Соколовська. – У перший день під час поєдинку з спортсменкою з Молдови Ліда проявила характер і перемогла хоча боротьба була складною. Друга сутичка, на моє велике здивування, була дуже швидкою: Ліда зробила кидок і утримання, що дало змогу розгромити суперницю-іспанку та потрапити до фіналу. Потім була велика перерва, яка тривала приблизно п’ять годин. Можливо, через хвилювання, але у фіналі ми поступилися росіянці, бо пропустили больовий прийом на руки. Тим не менше, на мою думку, друге місце – це хороший результат».

Тренер бронзової призерки Катерини Хомяк Вадим Голуб не зміг супроводжувати свою вихованку, оскільки поїздка на змагання є дороговартісною.

«У Каті була висока суперниця. Це зіграло важливу роль. Катя виконувала прийом, який до високої суперниці не застосовується, тому що його просто перехоплювали. В будь-якому випадку ми плануємо брати участь на Чемпіонаті світу в Румунії восени. Ми змінимо тактику підготовки, бо Катю вже знають на міжнародному рівні, адже вона була чемпіонкою світу, її коронні прийоми і поєдинки переглядають і вивчають, а отже знають, що вона робить і конкретно готуються проти неї. Тож будемо старанно готуватися і перемагати».

За словами Катерини Хомяк, дівчина на досягнутому зупинятися не планує, а докладатиме максимум зусиль, щоб стати першою на Чемпіонаті світу.

Участь на змаганнях наших спортсменок стала можливою за фінансової підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Крім цього, поїздку та участь Лідії Ващенко підтримала сім’я Легеньких, діти яких тренуються в ДЮСШ «Динамовець», яка передала 1 тис. грн., а Катерину Хомяк також підтримали Володимир Гірук, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Вітаємо самбісток та їхніх тренерів з нагородами і бажаємо нових перемог у майбутньому!