1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>
 • У Житомирі відбувся #Чат з олімпійцями у рамках реалізації проекту #OlympicLab

  У Житомирі відбувся #Чат з олімпійцями у рамках реалізації проекту #OlympicLab

 • #OlympicLab (модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності»)

  #OlympicLab (модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності»)

 • #OlympicLab завітав на Житомирщину!

  #OlympicLab завітав на Житомирщину!

 •  

  Підсумкове засідання виконавчого комітету ЖРВ НОК України

 •  

  День Народження НОК України

 •  

  З Днем Святого Миколая

 •  

  ЛАУРЕАТИ СПОРТИВНОГО РОКУ 2018

 •  

  Відбулася зустріч голови відділення НОК України в Житомирській області Олександ

У Житомирі відбувся #Чат з олімпійцями у рамках реалізації проекту #OlympicLab


altОтримати досвід та знання від провідних спортсменів України, неперевершених фахівців свої справи – саме такий підхід пропонує проект Національного олімпійського комітету України - #OlympicLab. Днями у Житомирській гімназії № 3, у рамках реалізації проекту #OlympicLab, відбувся модуль "Чат з чемпіоном та лідерські навички". Поділитися своїм олімпійським досвідом до школярів завітала Інна Євсєєва - майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXIV Олімпіади у Сеулі (Корея, 1988) – 6 місце, XXV Олімпіади у Барселоні (Іспанія, 1992) – 4 місце.
Спортсменка, член виконкому відділення НОК України в Житомирській області розповіла дітям, які саме лідерські навички та обставини допомогли її досягти таких спортивних звершень – робота в команді, виснажливі тренування, підтримка друзів та віра у результат. Від спілкування перейшли до практики - діти ознайомились з спортивним інвентарем, взяли участь в естафетах. По закінченню заходу – усі учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Детальніше...

#OlympicLab (модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності»)

altУ Житомирі відбувся захід в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab (модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності»), організатором якого є відділення НОК України в Житомирській області. Модуль провели для учнів ліцею №25 м.Житомира, які завітали до Галереї спортивної слави Житомирщини, що розташована в приміщенні ЖДУ ім.І. Франка. Про популяризацію олімпійського руху, історію розвитку Олімпійських ігор та здоровий спосіб життя школярам розповів Дмитро Гедзюк - викладач кафедри теоретико-методичних основ фізичного виховання і спорту ЖДУ ім..І.Франка, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з легкої атлетики. Про спортивну історію Житомирщини дітям розповів діяч фізичної культури та спорту, ветеран спорту Олександр Кухарський. По завершенню пізнавальної бесіди – учні отримали спеціальні подарунки від Національного олімпійського комітету України, які їм вручила заступник голови відділення НОК України в Житомирській області Марія Власенко.

Детальніше...

#OlympicLab завітав на Житомирщину!

altВсеукраїнський проект Національного олімпійського комітету #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation відбувся у бістро -піцерії "Час поїсти" (м.Житомир). Волейболісти ДЮСШ № 1, переможці обласних та всеукраїнських турнірів, що тренуються під керівництвом Вадима Кравченка, - взяли участь у модулі «Здоровий спосіб життя» та навчилися готувати корисну страву від "Час поїсти" - пасту зі спаржею. Кухар закладу розповіла про те, як корисне може бути смачним, про вітаміни, правильне харчування та показала процес приготування страви. Захід закінчився врученням атрибутики від НОК України та дегустацією приготованої пасти.

Детальніше...

Підсумкове засідання виконавчого комітету ЖРВ НОК України

26 грудня 2018 року відповідно календарного плану роботи Житомирського регіонального відділення в центральному офісі відбулося підсумкове засідання виконавчого комітету ЖРВ НОК України за участю заступника голови Житомирської облдержадміністрації Ярослава Лагути, начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлани Гресь, керівників фізкультурно-спортивних організацій, представників федерацій та голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука. На засіданні затвердили календарний план основних спортивних заходів на 2019 рік, затвердили штатний розпис відділення НОК України в Житомирській області на 2019 рік. Та заслухали звіт від головного бухгалтера про фінансово-господарську діяльність Житомирського регіонального відділення НОК України.

Детальніше...

День Народження НОК України

Голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук, виконавчий комітет, олімпійці та спортсмени Житомирщини.

Щиро вітають президента НОК України Сергія Бубку та всю команду - з Днем заснування Національного олімпійського комітету.                                                      Зичать міцного здоров'я, добра, злагоди та миру. Сил та наснаги у розвитку вітчизняного спорту та підкорення переможних олімпійських віршин.

З Днем Народження!!!

Детальніше...

З Днем Святого Миколая

Відділення НОК України в Житомирській області щиро вітає з Днем Святого Миколая Чудотворця-одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят.    

Нехай цей прекрасний день принесе до осель радість, світло і приємні несподіванки. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Хай у зимові морози зігріває тепле свято і Святий Миколай здійснить усі бажання! Миру і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя й душевного родинного затишку, світлої радості та веселого свята! Нехай Святий Миколай освятить і благословить на добрі справи.

Детальніше...

ЛАУРЕАТИ СПОРТИВНОГО РОКУ 2018

12 грудня, у Житомирській філармонії ім.С.Ріхтера відбулася церемонія нагородження щорічного обласного конкурсу " Лауреати спортивного року - 2018".

На церемонії відзначили кращих спортсменів Житомирщини 2018 року.

За результатами виступів у 2018 році на міжнародних та всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту переможцями та призерами стали понад 800 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 120 спортсменів з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах "Дракон". На Житомирщині у 2018 році провели 175 обласних чемпіонатів, 16 чемпіонатів України.

Від голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука спортсмени отримали вітання та відзнаки в номінаціях " Сенсація року" та "Повернення року".

В ході проведення церемонії від федерації плавання України нагородили подякою Оніщука Олександра за сприяння та популяризації спортивного плавання у місті Житомирі та допомогу у провеленні Чемпіонату України з плавання (категорія "Мастерс"), який відбувся 28-30 вересня 2018 року, а також від всеукраїнського об'єднання громадян "Країна" вручили посвідчення та медаль за розвиток Українського спорту.

Детальніше...

Відбулася зустріч голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука з Сергієм Бубкою

     

10 грудня 2018 року відбулася зустріч голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Васильовича Оніщука та начальника національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Гресь Світлани Миколаївни з президентом НОК України Сергієм Назпровичом Бубкою. Олександр Васильович та Світлана Миколаївна привітали Сергія Назаровича з днем народження, побажали міцного здоров'я, щоденних успіхів та добра! А також передали вітання від спортсменів Житомирщини. В свою чергу Сергій Бубка привітав Олександра Оніщука з тим, що він вдруге став очільником осередку відділення НОК України в Житомирській області. В ході зустрічі обговорили питання співпраці Житомирського регіонального відділення з НОК України в 2019 році, акцентували увагу на важливих заходах по розвитку олімпійського руху на Житомирщині.

Детальніше...
Previous
Наступна

ІХ звітно-виборна Асамблея

PDFДрукe-mail

Відділення НОК України в Житомирській області повідомляє, що у відповідності з рішенням виконкому відділення від «27» червня 2018 р. № 01  із внесеними змінами до нього ( лист-опитування від 13 липня 2018 року №15 з додатками) 28 серпня 2018 року відбудеться ІХ звітно-виборна Асамблея з порядком денним:

1. Звіт Голови відділення про роботу у звітно-виборному періоді 2014-2018 р. р.

2.Звіт виконкому відділення НОК України в Житомирській області про роботу у звітно-виборному періоді 2014-2018 р. р.

3.Звіт ревізійної комісії відділення НОК України  в Житомирській області за період  2014-2018 р. р.

4. Про вибори нового складу відділення НОК України в Житомирській області.

5. Про обрання голови відділення НОК України в Житомирській області.

6.Про обрання заступників, відповідального секретаря, членів виконкому та членів ревізійної комісії відділення НОК України в Житомирській області.

7. Про бюджет відділення НОК України в Житомирській області на наступний період.

8. Про «План розвитку олімпійського руху в Житомирській області на 2018-2022 р. р.

9. Про обрання кандидатури до складу НОК України.

10. Про кандидатуру на посаду Президента НОК України.

У відповідності з вимогами Положення про відділення НОК України в Житомирській області, а саме:

-          п. 3.3.1. федерація з олімпійських видів спорту має право делегувати до складу відділення два представника федерації за рішенням керівного органу;

-          п. 3.3.2. атлети-учасники Олімпійських ігор, які проживають на території регіону входять до складу відділення;

-          п. 3.3.3. відділення Олімпійської академії України має право делегувати одного представника;

-          п. 3.3.4.-3.3.6. інші суб’єкти олімпійського руху (місцеві осередки, обласні ради ФСТ, а також органи управління фізичної культури і спорту державних адміністрацій, МОН України і т. ін.) мають право делегувати по одному представнику за рішенням керівних органів;

-          п. 5.16. висування кандидатів на посаду Голови від суб’єктів олімпійського руху в області за рішенням керівних органів припиняється за 15 днів до першого дня проведення звітно-виборчої Асамблеї.

Просимо прийняти відповідні рішення у термін до 13 серпня 2018 року і надати до виконкому відділення:

- копії реєстраційних документів;

- копію або витяг із протоколу керівного органу про делегування кандидатів до нового складу відділення;

- анкети кандидатів для укладання договору з відділенням на наступний звітно-виборний період і вирішення організаційних питань пов’язаних підготовкою і проведенням Асамблеї.

Додаються: зразки витягу із протоколу засідання керівного органу організації, анкети кандидатів до складу нового відділення, заяви кандидата на посаду голови відділення якого висуває організація про дачу згоди балотуватися на посаду, якщо такий  є.

Про час, місце,  можливі зміни або іншу інформацію щодо проведення Асамблеї відділення повідомить завчасно.

 

 

З повагою,

Голова відділення НОК України

в Житомирській області                                                                     О.В. Оніщук


Витяг з протоколу

Засідання виконкому федерації ___________________________________
_______________________________________________________________
____ липня 2018 року м. Житомир
Присутні: _______________
(П.І.Б. членів виконкому)
_____________________________________
_____________________________________
_____________________________________
_____________________________________
_____________________________________
Порядок денний:
Про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представників від федерації.
Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області представника від федерації(або підтримку кандидатури від іншого суб’єкту олімпійського руху області).
СЛУХАЛИ: президента(голову) обласної федерації_______________
_____________________________________________________________
_____________________ про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представників від федерації.
ВИСТУПИЛИ: ________________________________________________
__________________________________________________________________
ВИРІШИЛИ: делегувати до складу відділення НОК України в Житомирській області членів федерації__________________________
1.____________________________________________________________
2.____________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________
„Проти” ____________
„Утримався” ____________
2. СЛУХАЛИ: президента(голову) обласної федерації __________________________Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області представників від федерації(або підтримку кандидатури від іншого суб’єкту олімпійського руху області).
ВИСТУПИЛИ: ________________________________________________
__________________________________________________________________
ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Асамблеї для обрання на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області від федерації __________________________________________________________________
Кандидатуру ______________________________________________________
__________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
(короткі відомості про роботу та коротка характеристика про діяльність кандидата у спорті та олімпійському русі області додати, якщо підтримується кандидатура від іншого суб’єкту олімпійського руху то вказується прізвище кандидата і від якої організації)
ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________
„Проти” ____________
„Утримався” ____________
Президент(голова) ___________________
(підпис)
Секретар ___________________
(підпис)
м.п.
Витяг з протоколу
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(назва засідання керівного органу або зборів суб’єкту олімпійського руху в Житомирській області)
____ липня 2018 року м. Житомир
Присутні: _______________
(кількість учасників зборів
або членів керівного органу
суб’єкту олімпійського руху та ПІБ)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Порядок денний:
Про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представника від ______________________
_____________________________________________________________
(назва суб’єкту олімпійського руху області).
Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області представника від _____________
_____________________________________________________________
(назва суб’єкту олімпійського руху області).
СЛУХАЛИ: ________________________________________________
_____________________ про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представника від федерації.
ВИСТУПИЛИ: _______________________________________________
__________________________________________________________________
ВИРІШИЛИ: делегувати до складу відділення НОК України в Житомирській області ________________________________________
_____________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________
„Проти” ____________
„Утримався” ____________
2. СЛУХАЛИ: _________________________________Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області від________________________________________________________________(назва суб’єкту олімпійського руху області).
ВИСТУПИЛИ: ________________________________________________
__________________________________________________________________
ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Асамблеї для обрання на посаду голови відділення відділення НОК України в Житомирській області від __________________________________________________________________
Кандидатуру ______________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
(короткі відомості про роботу та коротка характеристика про діяльність кандидата у спорті та олімпійському русі області додати, якщо підтримується кандидатура від іншого суб’єкту олімпійського руху то вказується прізвище кандидата і від якої організації)
ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________
„Проти” ____________
„Утримався” ____________
Керівник організації(установи) _____________________________________________________________
(підпис)
Секретар(якщо такий є) _____________________________________________________________
(підпис)
м.п.

Витяг з протоколу

Засідання виконкому федерації ___________________________________

_______________________________________________________________


____ липня 2018 року м. Житомир


Присутні: _______________

(П.І.Б. членів виконкому)

_____________________________________

_____________________________________

_____________________________________

_____________________________________

_____________________________________Порядок денний:

Про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представників від федерації.

Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області представника від федерації(або підтримку кандидатури від іншого суб’єкту олімпійського руху області).


СЛУХАЛИ: президента(голову) обласної федерації_______________

_____________________________________________________________

_____________________ про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представників від федерації.

ВИСТУПИЛИ: ________________________________________________

__________________________________________________________________

ВИРІШИЛИ: делегувати до складу відділення НОК України в Житомирській області членів федерації__________________________

1.____________________________________________________________

2.____________________________________________________________

ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________

„Проти” ____________

„Утримався” ____________


2. СЛУХАЛИ: президента(голову) обласної федерації __________________________Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області представників від федерації(або підтримку кандидатури від іншого суб’єкту олімпійського руху області).

ВИСТУПИЛИ: ________________________________________________

__________________________________________________________________

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Асамблеї для обрання на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області від федерації __________________________________________________________________

Кандидатуру ______________________________________________________

__________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(короткі відомості про роботу та коротка характеристика про діяльність кандидата у спорті та олімпійському русі області додати, якщо підтримується кандидатура від іншого суб’єкту олімпійського руху то вказується прізвище кандидата і від якої організації)

ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________

„Проти” ____________

„Утримався” ____________Президент(голова) ___________________

(підпис)

Секретар ___________________

(підпис)


м.п.


Витяг з протоколу

_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

(назва засідання керівного органу або зборів суб’єкту олімпійського руху в Житомирській області)


____ липня 2018 року м. Житомир


Присутні: _______________

(кількість учасників зборів 

або членів керівного органу 

суб’єкту олімпійського руху та ПІБ)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Порядок денний:

Про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представника від ______________________

_____________________________________________________________

(назва суб’єкту олімпійського руху області).

Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області представника від _____________

_____________________________________________________________

(назва суб’єкту олімпійського руху області).


СЛУХАЛИ: ________________________________________________

_____________________ про делегування до складу відділення НОК України в Житомирській області представника від федерації.

ВИСТУПИЛИ: _______________________________________________

__________________________________________________________________

ВИРІШИЛИ: делегувати до складу відділення НОК України в Житомирській області ________________________________________

_____________________________________________________________


ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________

„Проти” ____________

„Утримався” ____________


2. СЛУХАЛИ: _________________________________Про висунення кандидатури на посаду голови відділення НОК України в Житомирській області від________________________________________________________________(назва суб’єкту олімпійського руху області).

ВИСТУПИЛИ: ________________________________________________

__________________________________________________________________

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Асамблеї для обрання на посаду голови відділення відділення НОК України в Житомирській області від __________________________________________________________________

Кандидатуру ______________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 (короткі відомості про роботу та коротка характеристика про діяльність кандидата у спорті та олімпійському русі області додати, якщо підтримується кандидатура від іншого суб’єкту олімпійського руху то вказується прізвище кандидата і від якої організації)

ГОЛОСУВАЛИ: „За” ____________

„Проти” ____________

„Утримався” ____________Керівник організації(установи) _____________________________________________________________

(підпис)

Секретар(якщо такий є) _____________________________________________________________

(підпис)


м.п.А Н К Е Т А

Члена відділення НОК України в Житомирській області

Від (назва організації яку представляє)___________________________________
_________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Прізвище__________________________________________________________
Ім’я_______________________________________________________________
По батькові________________________________________________________
Основне місце роботи_______________________________________________
__________________________________________________________________
Відомості про роботу у спорті________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Спортивні звання___________________________________________________
__________________________________________________________________
Почесні звання_____________________________________________________
__________________________________________________________________
Державні нагороди__________________________________________________
__________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Вчене звання_______________________________________________________
__________________________________________________________________
Вчений ступінь_____________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Адреса місця роботи і № телефону_____________________________________
__________________________________________________________________
E-mail:____________________________________________________________
Домашня адреса і № телефону________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
E-mail:____________________________________________________________

дата_____________ підпис____________________

Новини